28 червня - День Конституції України

e-mail Друк PDF

Шановні полтавці!

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Це – одне з найважливіших, ключових положень Конституції України, що залишається незмінним з моменту її прийняття в 1996 році. Але для того, аби норма Закону перетворилася на реалії сьогодення, потрібно чимало зусиль кожного громадянина.

Зараз через зазіхання на територіальну цілісність України ми збагнули, наскільки крихким і вразливим є людське життя, наскільки небезпечною – узурпація влади та наскільки нелюдськими можуть бути плани загарбників. І все ж ми, українці – справжні господарі цієї землі, зможемо відстояти і власну незалежність, і право на гідне життя в нашому спільному домі.

Нам ще належить пройти непростий шлях реформ, аби наблизити систему влади до людини, до кожної громади, до найменшого містечка, села, селища, до кожного двору. Нам ще потрібно змінити себе, навчитися вести непримиренну боротьбу з хабарництвом та корупцією, цінувати життя у свій його проявах, бути відповідальним перед беззахисними і немічними, перед довкіллям.

Велику частину цього шляху ми вже здолали. Майдан навчив нас солідарності й загартував нашу волю. Ми швидко навчилися відстоювати власну волю і дамо гідну відсіч усім чужинцям. Ми не зазіхаємо на чужу землю, але й своєю не поступимося. За нами правда – і ми переможемо. З Днем Конституції! Мирного неба вам, дорогі земляки! Слава Україні!

Віктор Бугайчук, голова обласної державної адміністрації                                                          Петро Ворона, голова обласної ради