У руслі конструктивної співпраці

e-mail Друк PDF

4 липня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука та першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка з представниками Міністерства оборони України.

У ході зустрічі розглянуто низку важливих питань щодо всебічної допомоги військовослужбовцям та вирішення соціально-гуманітарних питань діяльності Збройних Сил України.

Учасники зустрічі висловили пропозиції та думки стосовно організації шефства над військовими частинами, військово-патріотичного виховання молоді, залучення об’єктів місцевої інфраструктури та засобів масової інформації для об’єктивного інформування громадськості стосовно завдань, які вирішуються Збройними Силами, планування та керівництва проведення заходів мобілізації та призовної кампанії до лав українського війська тощо.

Керівники області поінформували членів групи про заходи щодо всебічної допомоги військовослужбовцям батальйонів територіальної оборони, залучення підприємств, установ та організацій усіх форм власності до проведення мобілізаційних заходів.

Віктор Бугайчук, зокрема, зазначив, що на останній сесії обласної ради було затверджено регіональну програму «Територіальна оборона» на 2014 рік на реалізацію якої вже спрямовано з обласного бюджету 5 млн.грн. Метою даної програми є здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу підрозділів територіальної оборони області засобами захисту, предметами речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету і незалежності держави, охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території і населення області, боротьби з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями, а також підтримання безпеки і правопорядку, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Володимир Марченко запевнив представників Міністерства оборони України, що питання підтримки військовослужбовців батальйону територіальної оборони знаходиться на постійному контролі керівництва обласної ради та окреслив ряд головних проблем з якими стикається обласний військовий комісаріат.

Представники Міністерства оборони України та органів державної влади і місцевого самоврядування обговорили проект двосторонньої угоди. Цей документ передбачає співпрацю у питаннях військово-патріотичного виховання молоді та допомоги Збройним Силам України. Вже найближчим часом цей двосторонній документ буде підписано.