На порядку денному – актуальна проблематика

e-mail Друк PDF

3 липня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Полтавській області Віктор Стеблянко, начальник технічного відділу управління водних ресурсів області Світлана Соколовська побували на Троянівському водосховищі, що у Диканському районі, яке потребує ремонту гідротехнічної споруди і укріплення греблі.

Голова Диканської райдержадміністрації Олександр Ус, голова Диканської районної ради Станіслав Муха розповіли про загрозу, яка існує в разі подальшого руйнування греблі і гідротехнічної споруди: якщо вода розмиє їх, можливе підтоплення населених пунктів і великі збитки довкіллю. З екологічного фонду області вже виділено майже 200 тис. грн. на реконструкцію гідротехнічної споруди, але цих коштів недостатньо, потрібні ще додаткові кошти, щоб оперативно провести всі необхідні роботи.

У ході обстеження і консультацій було узгоджено з представником орендаря водосховища ТОВ "Полтавасад" виготовлення проекту поетапного пониження рівня води, після якого можна буде розпочинати реконструкцію. Будуть також проведені громадські слухання, обговорення проблеми збереження водосховища місцевою громадою.