Увага розвитку спорту

e-mail Друк PDF

8 липня у м. Гребінка відбулося виїзне засідання робочої групи депутатів обласної ради щодо вивчення питання про приймання міського комунального закладу «Гребінківський спорткомплекс» та ДЮСШ Гребінківської районної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради Андрій Соколов, Іван Близнюк, Олександр Масенко, Катерина Орос, начальник управління майном обласної ради Сергій Сагайдачний, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко, Гребінківський міський голова Федір Мілевський, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Михайло Габор,представники Громадської ради при обласній раді, керівники та тренери Гребінківського спорткомплексу та ДЮСШ.

Розгляд питання щодо приймання Гребінківського спорткомплексу та ДЮСШ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області ініційований місцевою владою з метою збереження у належному стані спортивної бази спорткомплексу,зокрема найкращого на Полтавщині легкоатлетичного манежу, з  подальшим її використанням для тренування спортсменів з усієї області.

Перед початком засідання депутати обласної ради оглянули спорткомплекс, який має в своєму складі: футбольне поле з 2,5 тис. глядацьких місць,хокейну площадку,поля для міні футболу та гандболу, баскетболу, тенісний корт,легкоатлетичний манеж, готельні номери на 120 чол., сауну, кафе та інші спортивні споруди. Гребінківський спорткомплекс збудований у 1995 році загальною вартістю 5, 2 млн. грн. та займає 4 га  площі.

Гребінківська ДЮСШ районної ради є орендарем спортивних споруд, обслуговує дітей, які проживають на території району у кількості 235 чол. віком від 6 до 18 років, з якими працюють 7 тренерів – викладачів.

Потому відбулося засідання, в ході якого було заслухано інформацію директора Гребінківського спорткомплекса про свою діяльність. У 2013 році закладом проведено понад 120 спортивних заходів, зокрема обласних – 51, Всеукраїнських – 28.

Завантаженість закладу протягом року складає понад 12 тис. чол. Витрати на утримання спорткомплексу та ДЮСШ становить близько 2 млн. грн. у рік, у тому числі заробітна плата на штат відповідно 16 та 7 осіб, витрати на опалення,водовідведення, електроенергію.

Після детального ознайомлення з діяльністю закладів з метою збереження їхньої матеріальної бази та подальшим її використанням депутати обласної ради одноголосно підтримали ініціативу Гребінківської міської ради та районної ради щодо приймання міського комунального закладу «Гребінківський спорткомплекс» та ДЮСШ Гребінківської районної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

З огляду на це  рекомендували Гребінківській міській раді та Гребінківській районній раді розглянути на чергових сесіях питання щодо передачі даних об’єктів в обласну комунальну власність.

З поміж іншого робоча група рекомендувала управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації розробити проект рішення обласної ради щодо приймання Гребінківського спорткомплексу та ДЮСШ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області та внести його на розгляд чергової сесії обласної ради в установленому порядку.