Заява голови Полтавської обласної ради Петра Ворони з приводу звинувачення на адресу полтавського обласного військового комісара Бориса Павлова

e-mail Друк PDF

У соціальних мережах з’явилася інформація щодо позиції військкома Полтавщини, який не визнає Президента України та підтримує приєднання південно-східної України до території Росії.

Компетентні органи проводять детальне розслідування фактів, наведених громадськими активістами та журналістами, за підсумками якого будуть прийняті відповідні рішення.

Беззаперечно, наша країна має назавжди позбутися лже-патріотів, які служили попередній злочинній владі. Люди на майдані стояли за викорінення в Україні корумпованості, несправедливості та беззаконня. Революція Гідності започаткувала процес очищення влади. Нашим найголовнішим завданням є продовження розпочатої боротьби до повного переродження країни без українофобства, корупційних схем та «регіональної» політики.

Вважаю, що на ключових посадах, у т.ч. обласних військових комісарів, мають бути справжні патріоти, які готові до самого кінця боронити територіальну цілісність і суверенність України.

На вимогу громадськості і керівництва облради військкома усунено від виконання обов’язків, призначено в.о. військкома до завершення слідства по його "діяльності в інтернеті".