Відбулося засідання депутатської робочої групи щодо протидії корупції

e-mail Друк PDF

16 липня під головуванням Івана Близнюка відбулося засідання депутатської робочої групи щодо протидії корупції на Полтавщині, створеної відповідно до розпорядження голови обласної ради.

На засіданні, в якому взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, були розглянуті звернення, що надійшли в обласну раду відносно проявів корупції у роботі керівників підприємств і установ, державних службовців та посадовців.

До порядку денного засідання були внесені питання про: скаргу Полтавського УТМР на упереджені дії Полтавського обласного управління лісового господарства та мисливства; звернення стосовно протиправних дій начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області; звернення про вимагання хабаря керівником Пенсійного фонду України в Хорольському районі; звернення стосовно корупційної складової у діях працівників Київського та Октябрського РВ ПМУ УМВС України в м. Полтаві.

За рішенням робочої групи, визначені відповідальні служби, яким рекомендовано вивчити викладені у заявах факти безпосередньо на місцях та доповісти на наступному засіданні робочої групи.