Голова обласної ради відвідав Диканський, Зіньківський та Котелевський райони

e-mail Друк PDF

16 липня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Диканський, Зіньківський та Котелевський райони.

Голова обласної ради зустрівся з головою Диканської районної ради Станіславом Мухою, головою Диканської райдержадміністрації Олександром Усом, головою Зіньківської районної ради Андрієм Рисьом, головою Зіньківської райдержадміністрації Павлом Омельченком, головою Котелевської районної ради Володимиром Довгушею, головою Котелевської райдержадміністрації Валерієм Сідьком та обговорив питання соціально-економічного розвитку територій, актуальні проблеми життєдіяльності територіальних громад, якість надання послуг населенню.

Петро Ворона провів особистий прийом громадян - жителів цих районів. Звернення громадян здебільшого стосувалися вирішення соціальних питань – проплати коштів через відділення Державного казначейства, фінансування загальноосвітніх шкіл, орендних відносин, опалення комунальних закладів, ремонту доріг, освітлення вулиць, будівництва водогону, розвитку фізичної культури і спорту, забезпечення населення скрапленим газом, виведення населених пунктів за межі ландшафтного парку та інші.

У розмові з Петром Вороною громадяни не оминули й питання матеріально-технічного забезпечення земляків, мобілізованих у Збройні Сили України для участі в АТО. Громадяни говорили про важливість об’єднання та координації зусиль влади та громадськості для підтримки належного рівня забезпечення полтавців засобами захисту, одягом, взуттям, предметами першої необхідності.

У Диканьці болючою проблемою влади та громади є завершення капітального ремонту покрівлі гімназії імені М.В.Гоголя. Через відсутність коштів на ремонт м’якої покрівлі, стеля та стіни спортзалу, актового залу, бібліотеки, інших приміщень зазнали руйнування, що зумовило загрозу життю і здоров’ю учнів та працівників школи.

У Котелевському районі Петру Вороні довелося вислухати не одне нарікання на відсутність соціальних послуг, які зобов’язаний надавати територіальний центр соціального обслуговування, недоброзичливе ставлення керівника центру до одиноких непрацездатних громадян.

Порушили громадяни також ряд питань, вирішення яких залежить безпосередньо від парламенту та Уряду України. Зокрема, щодо внесення змін до чинного законодавства в частині зменшення пенсійного віку для жінок, поступового підвищення розміру виплат за оренду земель господарського призначення у межах населених пунктів.

Поміж особистих питань переважали питання оформлення спадкових прав, виділення матеріальної допомоги на лікування, земельних відносин.

Усього голова обласної ради прийняв 26 громадян. Наразі він дав доручення відповідним службам та зобов’язав їх доповісти про реагування на запити громадян.

У ході робочої поїздки голова обласної ради відвідав Михайлівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Диканського району, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, ознайомився з матеріальною базою закладу та проведенням ремонтних робіт.

Також Петро Ворона завітав до Опішнянської туберкульозної обласної лікарні. Він оглянув палати, лабораторію, харчоблок, поспілкувався з медпрацівниками та хворими, цікавився умовами перебування пацієнтів, їхнім лікуванням, медикаментозним забезпеченням. Голова обласної ради звернув увагу головного лікаря Лариси Уграновської на обов’язкове дотримання правил безпечної роботи медичного персоналу лікарні.

Насамкінець Петро Ворона побував в одному із найкращих сільгосппідприємств області - СВК «Батьківщина» Котелевського району, яке очолює Герой України, депутат обласної ради Олександр Коросташов, та ознайомився з його роботою.

У робочій поїздці Петра Ворону супроводжували депутати обласної ради: Олександр Явдощук, Микола Безпалий, Олександр Коросташов.