Керівники обласної ради зустрілися з полтавцями – учасниками АТО

e-mail Друк PDF

Днями голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Леонід Куроєдов відвідали місто Карлівку Донецької області, де несуть службу полтавці, мобілізовані для участі в антитерористичній операції.

Керівники обласної ради зустрілися з земляками, поцікавилися організацією їхнього харчування та побуту, потребами.

У ході розмови з учасниками АТО Петро Ворона, Володимир Марченко та Леонід Куроєдов відзначили високий патріотичний та бойовий дух захисників України.

Військовикам були передані сім бронежилетів та продукти харчування. Депутат Леонід Куроєдов вручив землякам прилад нічного бачення, придбаний за кошти лікарів Полтавщини.

Довідково. На першому засіданні двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутати прийняли регіональну Програму «Територіальна оборона» на 2014 рік, відповідно до якої з обласного бюджету було виділено 5 млн. грн. на матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони для підтримання їхньої боєготовності та ефективного виконання завдань по захисту держави.