Петро Ворона: "Є питання до роботи контролюючих органів"

e-mail Друк PDF

21 липня за участю голови обласної ради Петра Ворони відбулася оперативно-розпорядча нарада у голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про забезпечення органами Пенсійного фонду області виконання норм законодавства щодо проведення адміністративної реформи в частині передачі адміністрування єдиного внеску органам Міністерства доходів і зборів України.

У ході обговорення голова обласної ради наголосив на неприпустимості вчинення контролюючими органами штучних перепон для розвитку підприємництва в області. Як приклад Петро Ворона навів ситуацію, яка склалася у ТОВ «Пирятинський делікатес». Підприємство забезпечує робочими місцями 290 працівників, є конкурентоспроможним, відзначається високою якістю продукції, свідченням чого є його чисельні сертифікати та відзнаки. Але ТОВ «Пирятинський делікатес» зазнає цілеспрямованого тиску з боку податкової служби, внаслідок чого воно змушене постійно відстоювати свої права у судах.

Також у ході наради були розглянуті питання про хід в області жнивного комплексу робіт та про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.