Полтавців підтримують, території повинні мати кращу підтримку від нафтогазового комплексу

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада проводить послідовну роботу із законодавчого врегулювання питання компенсації територіальним громадам області наслідків діяльності роботи підприємств нафтогазовидобувної галузі.

Рішенням двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання в черговий раз прийнято Звернення до Кабінету Міністрів України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування 10 відсотків від загального обсягу плати за користування надрами за видобуті нафту, газ і газовий конденсат, до бюджетів розвитку регіонів, на території яких знаходяться виробничі потужності з видобутку вуглеводнів.

Голова обласної ради Петро Ворона звернувся до голів обласних рад тих областей України, на території яких здійснюється видобування вуглеводневої сировини, з пропозицією взяти участь у широкому обговоренні проблеми та підтримати запропоновані ініціативи.

Отримані відповіді від керівників Харківської, Сумської, Чернігівської та Одеської обласних рад, які підтримують пропозиції полтавців і підтверджують необхідність законодавчого врегулювання піднятих питань.

Це надасть можливість збільшити обсяг фінансових ресурсів територій та спрямувати їх на усунення негативних явищ нафтогазовидобування, забезпечити ресурсну базу для соціально-економічного розвитку.