Нарада з мобілізації у м.Миргород

e-mail Друк PDF

21 липня голова Полтавської обласної ради взяв участь у нараді громадсько-виробничого активу м. Миргород у зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації в Україні.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання організації мобілізації та налагодження співпраці разом з волонтерами щодо надання матеріальної допомоги миргодцям, які перебувають у зоні АТО.

«На сьогоднішній день й справді існує величезна загроза вторгнення Росії на терени нашої держави. У зв’язку із терактом проти літака Boeing 777 стає очевидним і те, якими можуть бути дії агресора в подальшому. То ж запропонована мобілізація передбачатиме створення загону самооборону у кожному район та місті», - наголосив Петро Ворона.

Також голова обласної ради звернувся із закликом: «Я хотів би також наголосити на тому, що всі ми маємо бути уважними до того, що відбувається навколо нас. Адже, скажімо, буквально на днях в Полтаві з’явився один так званий «підполковник», який потім був заарештований на блокпосту № 16 м. Карлівка, що поблизу Донецька. Це та людина, яка була з радіомаячками і займалася диверсійною роботою».

Крім того, з роз’ясненнями як діяти в умовах мобілізації присутнім повідомив заступник військового комісара, майор Олександр Севрюк, в.о. начальника Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області Олександр Довгаль поінформував про криміногенну ситуацію в місті, яка на сьогодні є контрольованою.

Як підсумував міський голова м.Миргород Сергій Соломаха: «В умовах агресії можна вистояти тільки об‘єднавши спільні зусилля громади».