Петро Ворона відвідав Чутівський район

e-mail Друк PDF

23 липня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Чутівський район.

Голова обласної ради зустрівся з в.о. голови Чутівської районної ради Віктором Калауром, головою Чутівської райдержадміністрації Олесею Володькіною, Чутівським селищним головою Миколою Корольовим, обговорив питання організації мобілізації та матеріально-технічного забезпечення земляків, мобілізованих у Збройні Сили України для участі в АТО.

Потому Петро Ворона провів особистий прийом громадян-жителів району. Найгострішою проблемою стало питання врегулювання ситуації з розпаюванням земель ДП «Чутове».

У ході обговорення було вирішено звернутися до Міністерства аграрної політики та продовольства України з відповідними пропозиціями для сприяння початку процесу розпаювання земель.

Найбільше звернень громадян стосувалося високої орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Петро Ворона відзначив: «У жодному районі питання завищеної орендної плати не піднімалися, тому якнайшвидше необхідно переглянути розрахунки та унормувати згідно чинного законодавства».

Також до голови обласної ради звернулися депутати Вільхуватської сільської ради із проханням посприяти у вирішенні питання транспортного сполучення села з районним та обласним центрами. За словами заявників, протягом липня місяця жоден автобус не здійснював рейсів за даними маршрутами.

Загалом Петро Ворона прийняв 7 громадян. Наразі він дав доручення відповідним службам та зобов’язав їх доповісти про реагування на запити громадян.

У ході робочої поїздки голова обласної ради також відвідав Чутівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Чутівську ЦРЛ. «Я ще раз переконався, що виділення коштів на проведення капітальних ремонтів покрівель 16 загальноосвітніх шкіл області, яке затвердили депутати на минулій сесії є абсолютно правильним рішенням, і зараз вкрай необхідне. А тому, хто вважає інакше, я б радив проїхатися по школах і в цьому переконатися особисто», - зазначив Петро Ворона.