Підтримують бойовий дух і фізичний гарт

e-mail Друк PDF

23 липня голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко відвідали у місцях дислокації північно-східні підрозділи батальйону територіальної оборони Полтавщини.

Керівники області поспілкувалися із командирами та особовим складом військових частин, визначили коло проблем, що потребують першочергового розв’язання.

Серед таких найбільше нарікань у вояків викликають щоденні повідомлення від банків щодо штрафних санкцій по отриманих ними кредитах, хоча згідно із відповідним законодавством мобілізовані мають право на кредитні канікули, що передбачають мораторій на нарахування відсотків, пені та штрафів по кредиту. Найчастіше їм дошкуляють структури ПриватБанку, Альфа Банку та Дельта Банку.

Наголошено на потребі посилення з боку Національного банку України контролю за дотриманням комерційними фінустановами задекларованого пом’якшення умов кредитування мобілізованих осіб.

Петро Ворона разом із Володимиром Марченком вручили військовослужбовцям Олександру Русіну, Віталію Жуку, Олегу Сахарову та Сергю Пономаренку Почесні грамоти обласної ради і годинники за вагомий особистий внесок у зміцнення боєготовності Збройних Сил України, зразкову військову службу, високий патріотизм та активну громадянську позицію.

Групу їхніх колег заохочено відзнаками обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану “За мужність та активну громадську діяльність”.

Під час неформального спілкування Петро Ворона власним прикладом продемонстрував необхідний рівень фізичного гарту.