Полтавщина у скорботі

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада із глибоким сумом сприйняла трагічну звістку про те, що 26 липня 2014 року було скоєно вбивство міського голови Кременчука Олега Мейдановича БАБАЄВА.

Ця страшна подія сколихнула не тільки громадськість наддніпрянського міста, Полтавщини, а й всю Україну.

Його життя обірвалося на 49 році, коли він був сповнений сил і енергії. Чиясь безжалісна рука за мить відібрала його у родини, у друзів, колег, кременчужан, усіх полтавців, яких він щиро любив.

Область втратила непересічного керівника провідного бюджетоутворюючого міста, справжнього патріота, політика, який дбав про економічні та гуманітарні інтереси усього полтавського краю. За останні кілька років обласній раді вдалося реалізувати цілу низку успішних проектів і заходів завдяки плідній співпраці із очільником міста Кременчука. Сам палкий поборник здорового способу життя і розвитку місцевого футболу, професійного спорту, він активно намагався передати своє захоплення дітям і молоді.

Олег Бабаєв був яскравою особистістю, здавалося, що саме життя вирує навколо нього, а він був завжди у центрі цього виру. Розумний керівник, талановитий стратег, мудрий політик, досвідчений господарник – він умів згуртовувати навколо себе однодумців, і був завжди і у всьому лідером. Куди б не закидала його доля, які б посади йому не доводилося обіймати, - скрізь він був на своєму місці, вмів організувати процес роботи, навести порядок і досягти успіху. Як кадровий військовий, він завжди чітко ставив завдання і був вимогливим і відповідальним до його виконання. Він був людиною слова і людиною честі, за що й користувався повагою серед людей.

Народився Бабаєв Олег Мейданович 21 жовтня 1965 року в м. Курську. У 1986 році закінчив Мінське вище військово-політичне училище за спеціальністю - "Військово-політична". Другу вищу освіту у 2000 році Олег Бабаєв отримав у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка за фахом "Фінанси" кваліфікація – економіст. Упродовж 10 років, із 1986 до 1996 року, перебував на військовій службі. Після чого, з 1996 по 1998 рік працював у комерційній структурі на посаді фінансового директора. Із 1998 по 2007 рік працював Головою правління ВАТ "Кременчукм"ясо". З листопада 2007 року по лютий 2011 року представляв інтереси територіальної громади Кременчука у Верховній Раді України. 31 жовтня 2010 року Олег Бабаєв був обраний на посаду міського голови Кременчука.

Коли в Україні почалися буремні події, він був з народом і разом відстоював права своїх виборців. Він умів тримати ситуацію в руках і не допустив безпорядку в місті. А коли на Сході країни почалася війна, він був першим, хто простягнув руку допомоги українським військовим.

Полтавська обласна рада разом із Кременчуцькою міською радою, усією територіальною громадою міста Кременчука у великій скорботі і щиро розділяють усю глибину болі втрати з рідними та близькими Олега Бабаєва. Він був, є і буде частиною історії незалежної України. Вічна йому пам'ять!

Поховання Олега Мейдановича Бабаєва відбудеться у м.Кременчуці 29 липня 2014 року.

Прощання з тілом покійного проходитиме у Міському палаці культури (м. Кременчук) з 10.00 до 12.00 год.