Не політичні амбіції, а співпраця на користь громади

e-mail Друк PDF

За участю голови обласної ради Петра Ворони та першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка відбулося перше пленарне засідання XXIX сесії Машівської районної ради.

Розглянуто питання про внесення змін до показників районного бюджету. Взято до відома інформацію про стан виконання комплексної програми розвитку освітньої галузі, проаналізовано здобутки освітян та головні проблеми навчальних закладів району.

Петро Ворона відзначив, що місцевим освітянам слід бути активнішими і брати участь у розробці проектів цільових програм, що давали б можливість залучати кошти для освітньої галузі та вирішувати нагальні проблеми.

Володимир Марченко наголосив на тому, що обласною радою було ініційовано та ухвалено регіональну програму «Територіальна оборона» на 2014 рік, якою передбачено виділення 5 мільйонів гривень на матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони області.

Голова районної ради Катерина Ткаченко та голова райдержадміністрації Юлія Середа відзначили необхідність створення на Машівщині загону територіальної оборони. Тому депутатами було прийнято рішення у триденний термін розробити Програму «Територіальна оборона Машівщини» із фінансуванням у 50 тисяч гривень.

Також голова обласної ради переконав депутатів проголосувати за відповідні бюджетні зміни для створення нормальних умов роботи районної ради, рекомендував провести друге пленарне засідання сесії з метою урегулювання наявних проблемних питань.

Петро Ворона подякував присутнім за розуміння ситуації, активну життєву позицію у вирішенні проблем району та області, наголосивши: «Попри політичні амбіції нашим головним завданням є об’єднання еліти на місцях задля конструктивної співпраці з метою збереження країни».