Присягнули на вірність Українському народу

e-mail Друк PDF

30 липня курсанти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка прийняли військову Присягу. В урочистій церемонії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова депутатської фракції “Батьківщина” в обласній раді Юрій Шляховий, ректор ПолтНТУ, депутат обласної ради, професор Володимир Онищенко, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, керівники силових відомств, ветерани і громадськість.

Володимир Марченко, звертаючись до майбутніх офіцерів запасу, наголосив: «Дивлячись на наших юнаків, можна сказати, що вони вже дійсно підготовлені хлопці, патріоти нашої держави! Сьогодні відчувався їхній дух і настрій. Вони розуміють, у який час ми живемо, яка важлива і серйозна місія покладена на їхні плечі».

Констатовано, що нині одним із головних пріоритетів обласної ради є забезпечення учасників антитерористичної операції надійною амуніцією та якісним обмундируванням, адже для перемоги одного бойового духу замало.

 

Зокрема, за ініціативи голови обласної ради Петра Ворони та ректора ПолтНТУ, депутата обласної ради Володимира Онищенка під час урочистостей було передано Миргородському міському голові Сергію Соломасі придбане необхідне військове обмундирування для військових частин, дислокованих у місті Миргород, а також надається адресна допомога особовому складу одного із підрозділів, який виконує завдання в зоні АТО.

Сергій Соломаха висловив щирі слова вдячності обласній раді та ректорату ПолтНТУ за увагу до потреб військовослужбовців.