Петро Ворона: Має бути чіткий план переведення на альтернативні джерела опалення кожного села

e-mail Друк PDF

4 серпня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь в оперативно-розпорядчій нараді у голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання про хід виконання Програми модернізації комунальної теплоенергетики Полтавської області на 2012-2014 роки, про стан використання державного майна згідно з вимогами Закону України "Про оренду державного майна та комунального майна", про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

У ході обговорення Петро Ворона зауважив, що оскільки існує ймовірність вимушеного скорочення споживання газу, потрібно мати чіткий план у розрізі кожного району та населеного пункту з визначеними можливостями переходу на альтернативні джерела опалення.

"Можливе відключення сіл від газу створить для населення колосальний дискомфорт. Проте взагалі обійтися без цього, вочевидь, не вдасться. Також гостро постане проблема приготування їжі. Треба буде підключати газові плити до балонів зі скрапленим газом. Необхідно продумати конкретні механізми розв’язання даної проблеми по кожному селу", - наголосив голова обласної ради.