Жіноча ініціатива в дії

e-mail Друк PDF

Жінки – депутати обласної ради Тетяна Корост, Ірина Балибіна, Тетяна Капліна, Руслана Крайнова, Тетяна Хлонь, Катерина Орос, Лариса Предерій та Тетяна Устименко виступили з ініціативою об’єднання жіночого руху на Полтавщині, покликаного консолідувати зусилля жінок, які працюють у політичній, громадській, економічній та соціальній сферах.

З цією метою у готельному комплексі «Палаццо» відбулося засідання круглого столу на тему «Пошук шляхів активізації жіночого руху на Полтавщині».

У роботі зібрання взяли участь група депутатів обласної, районних, сільських рад, окремі сільські, селищні голови, представники органів виконавчої влади, зокрема, що опікуються інформаційною, юридичною, освітянською сферами, галузями охорони здоров’я і соціального захисту, активісти громадських організацій, журналісти.

У процесі зацікавленої дискусії навколо основної доповіді «Жіноча відповідальність – шлях до вирішення суспільних проблем громади» опрацьовано практичні аспекти залучення потенціалу жіночої громади краю до вирішення гострих соціально-політичних та економічних питань розвитку регіону.

За результатами обговорення 32 учасника круглого столу вирішили вважати пріоритетними напрямами роботи започаткованого жіночого об’єднання наступні:

- створення умов для активної участі жінок у суспільно-політичному житті, у тому числі забезпечення пропорційного представництва у процесі прийняття рішень, висування та підтримки жінок – кандидатів у ході виборчих кампаній;

- репродуктивне здоров’я сім’ї;

- раціональне харчування дітей регіону.

Інструментарієм реалізації запланованого вирішено обрати проведення соціальних акцій та інформаційно-просвітницьких кампаній, спільні різнорівневі депутатські заходи тощо.

Присутній жіночий актив області висловився за заснування громадської організації «Жіночі ініціативи» та закликав усіх бажаючих приєднуватися до неї.