Співпраця влади та бізнесу

e-mail Друк PDF

17 серпня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у церемонії урочистої передачі компанією "Нафтогазвидобування" двох спеціалізованих автомобілів ГАЗ, які надаватимуть комунальні послуги жителям Мачухівської, Калашниківської та Судіївської сільських рад (Полтавський район Полтавської області).

Один з автомобілей призначений для збору і вивезення сміття, другий – для викачки і вивезення рідких побутових відходів. Компанія виділила на ці потреби 780 тис. грн.

Техніка знаходитиметься на балансі комунального підприємства, спеціально створеного у Мачухівській сільській раді. Планується, що підприємство почне надавати комунальні послуги на території цієї та двох прилеглих сільських рад протягом осені. В цілому послугами буде охоплено понад 6 тис. осіб.

Також було відкрито мотобольний стадіон у с.Мачухи, на якому відбувся "Турнір Дружби" з мотоболу між командами "Нива" (с.Вишняки, Хорольського району) та "Колос" (с.Стовбина Долина, Новосанжарського району), який завершився з рахунком 3:1 на користь новосанжарців.