Інформаційний семінар у Мінрегіоні

e-mail Друк PDF

15 серпня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь в інформаційному семінарі з питань проведення Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році, який відбувся у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Відкрив семінар перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода. Також перед присутніми виступили керівник Програми Ради Європи Андрій Гук, експерт Програми Ради Європи Ігор Абрам’юк, експерт Програми Ради Європи, виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації "Асоціація малих міст України" Валентина Полтавець.

У семінарі взяли участь представники органів місцевого самоврядування Полтавської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Хмельницької областей.

Учасникам інформаційного семінару було повідомлено про умови участі та особливості проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2014 році.

Основними завданнями Конкурсу є сприяння у набутті нових знань, обміну досвідом органів місцевого самоврядування, публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування та поширення кращих практик та корисних ініціатив органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад.

Як повідомив керівник Програми Ради Європи Андрій Гук, переможці Конкурсу матимуть змогу презентувати свої практики та будуть нагороджені відзнаками Мінрегіону та Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Представники найкращих проектів отримають можливість взяти участь у навчальній поїздці за кордон.

За підсумками Конкурсу буде видано збірку «Кращі практики місцевого самоврядування», до якої буде включено опис проектів і програм переможців. Також матеріали кращих практик будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Міністерства та Інтернет-сторінках партнерів Конкурсу.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку, надіславши її до 22 вересня 2014 року на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон для довідок: +380501957829 (Костіна Надія Анатоліївна).

Додатки:

Положення про конкурс;

Форма заявки учасника конкурсу;

Інформаційний буклет.