Робоча поїздка в Карлівський район

e-mail Друк PDF

Днями з робочою поїздкою Карлівський район відвідав голова обласної ради Петро Ворона. Він завітав у агрокомпанію «Докучаєвські чорноземи». Мета поїздки - на місці ознайомитися з ходом польових робіт, так би мовити наглядно пересвідчитись у тому, що попри всі негаразди, які відбуваються в країні, аграрії вирощують хліб і до хліба, дбаючи про перспективу, готують ґрунт під майбутній засів.

Перше, де побував очільник області, це плантації городини. Керівник Лип’янського відділку Олег Крутипорох, де вирощуються овочі, розповів, що вже зібрано 17 тонн огірків, 33 - помідорів, 58 - кавунів, 3 тонни - солодкого перцю. А ще дозрівають баклажани, морква, капуста. Розпочато збирання цибулі. Та найголовніше, що вся продукція екологічно чиста і користується великою популярністю як серед мешканців району, так і обласного центру.

А ось у Халтуринському відділку засновник агрокомпанії Юрій Кобченко не без гордості продемонстрував нещодавно придбану новинку, дванадцятикорпусний плуг. Та й захоплюватись є чим, адже продуктивність такого агрегата до 70 гектарів за добу.

Голова обласної ради також відвідав докучаєвський сад, де ознайомився з методами ведення садівництва.