У Полтаві відкрито навчально-мобілізаційний центр батальйону «Азов»

e-mail Друк PDF

3 вересня у Полтаві відкрито навчально-мобілізаційний центр «Полтавщина» батальйону особливого призначення «Азов» МВС України.

У новоствореному центрі навчатимуть добровольцві, які виявили бажання стати на захист України - взяти участь в АТО. Навчання та тренування проводитимуть досвідчені військові інструктори.

Значну спонсорську допомогу в організації діяльності центру надали ТОВ «Полтавський завод кварцового скла» та приватно-виробниче господарське підприємство «Автотранс».

Після урочистого шикування, хлопці традиційно помолилися за Україну.

Захисників Вітчизни привітали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник голови облдержадміністрації Роман Чабановський, представники Всеукраїнського об’єднання ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та громадської організації ветеранів повітрянодесантних військ Полтавської області.

У своєму виступі Володимир Микійчук, зокрема, наголосив на важливості забезпечення результативної комплексної підготовки майбутніх бійців, яким доведеться виконувати завдання командування в складних бойових умовах. Він висловив упевненість, що курсанти-азовці, поміж яких є й жителі Полтавщини, з честю виконають свій військовий та громадянський обов’язок.

Разом із тим заступник голови обласної ради зазначив, що обласна рада прийняла регіональну програму «Територіальна оборона» на 2014 рік, що дало можливість спрямувати значні кошти обласного бюджету для підтримки частин і підрозділів, жителів області, які беруть участь в антитерористичній операції.

Наразі курсанти навчально-мобілізаційного центру продемонстрували гостям свою вправність у виконанні військово-тактичних завдань.