Депутати вкотре звернули увагу облдержадміністрації на незадовільне виконання регіональної програми «Територіальна оборона»

e-mail Друк PDF

3 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку, на якому розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного двадцять четвертої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Віктор Шадчнєв, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, представники громадських організацій.

Депутати заслухали та схвалили внесення змін до регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, що передбачають фінансування потреб частин і підрозділів, які сформовані в області для виконання завдань антитерористичної операції, а також полтавців, мобілізованих до військових частин, що перебувають у зоні АТО.

Обговорюючи питання, депутат Юрій Кривошеєв висловив критичні зауваження на адресу виконавців програми щодо незадовільного використання 5 млн. грн., виділених обласною радою на заходи програми. Точку зору Юрія Кривошеєва підтримали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова комісії Віктор Шадчнєв, депутати Ігор Сірик, Олександр Гриценко, Володимир Полтавець.

Наразі комісія рекомендувала облдержадміністрації поінформувати депутатів на сесії обласної ради про причини незадовільного використання відповідних коштів та назвати посадовців, з вини яких завдання регіональної програми «Територіальна оборона» не виконуються.

У контексті питання про внесення змін до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, облдержадміністрації рекомендовано передбачити кошти для капітального ремонту вулиці Гурамішвілі у Миргороді.

Депутати підтримали проекти рішень: «Про внесення змін до рішення першого засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року «Про Програму підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати», «Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2013 року «Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області». Щодо останнього, на пропозицію заступника голови обласної ради Володимира Микійчука, УМВС України в області ухвалено рекомендувати забезпечити дотримання Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області громадянами - власниками моторних човнів та скутерів.

У ході засідання комісія також заслухала та взяла до відома інформацію державної фінансової інспекції в Полтавській області щодо результатів проведеного державного фінансового аудиту ефективності використання бюджетних коштів, спрямованих на виконання Регіональної програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області, розглянула проблемні питання організації перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, та звернення до комісії.