Відбулася обласна спартакіада серед керівників територіальних громад

e-mail Друк PDF

4 вересня за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука на сучасній спортивній базі «Олімпійські надії» в м. Полтава  Полтавська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України провела обласну спартакіаду серед сільських, селищних голів і голів районних рад та їх заступників.

Керівники територіальних громад від двадцяти районів області приїхали на змагання, щоб черговий раз продемонструвати свою єдність, дружбу, патріотизм і звичайну свою фізичну досконалість.

У змаганнях з гирьового спорту вже третій рік поспіль чемпіоном стає Валківський сільський голова з Полтавського району Віктор Якимович, який 129 разів підняв гирю.

Друга сходинка у Михайликівського сільського голови з Шишацького району Михайла Михайлика – 123 підйоми. Третє місце посів Денисівський сільський голова з Оржицького району Олександр Симчин.

У змаганнях з шашок місця розподілились таким чином:

1-е місце – Олексій Гришко, Дібрівський сільський голова Миргородського району.

2-е місце – Марина Мироненко, в.о. Максимівського сільського голови Кременчуцького району.

3-е місце – Володимир Карпов – голова Оржицької районної ради.

У змаганнях з пляжного волейболу вже котре перемогли представники Кобеляцького району. На другому місці – Новосанжарського району, на третьому – Миргородського району.

Цікавими і захоплюючими виявилися змагання з перетягування канату.

Безперечними фаворитами тут були сільські голови Новосанжарського району. В підсумку вони закономірно стали чемпіонами. А ось другу сходинку несподівано посіли сільські голови Диканського району, в складі яких виступала Андріївський сільський голова – Тетяна Бідна. Вони в поєдинку за вихід до фіналу здолали сильну команду Кобеляцького району, яка в підсумку стала третьою.

В загальнокомандному заліку місця розподілилися так:

перше місце – Кобеляцький район

друге місце – Новосанжарський район.

третє місце – Оржицький район

Всі переможці і призери отримали грамоти, медалі і кубки. Нагородження проводив заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.