Увага розвитку спорту

e-mail Друк PDF

8 вересня на виконання рішення засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму від 2 вересня 2014 року відбулося  виїзне засідання членів комісії  з перевірки готовності спортивного майданчику до укладання штучного покриття у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Це один з чотирьох спортивних майданчиків, де в рамках обласної «Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 -2016 роки» заплановано у 2014 році за кошти обласного бюджету провести монтаж синтетичного покриття.

У засіданні взяли участь голова постійної комісії Андрій Соколов, депутат обласної ради, ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка Володимир Онищенко, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Михайло Габор, представники ректорату університету.

У ході засідання депутати оглянули новобудову та заслухали інформацію про проведену підготовчу роботу університетом з будівництва спортивного майданчику. Як доповів проректор із науково-педагогічної та методичної роботи університету Володимир Муравльов, студенти будівельного та електромеханічного факультету під керівництвом своїх викладачів займалися зведенням майданчику. У будівництві цього спортивного майданчика приймали участь близько 500 студентів, які проходять виробничу практику, працюючи позмінно по 50-60 чоловік.

Враховуючи, що у будівництво вкладені державні кошти, університет подбав про дотримання технології зведення майданчика, а проект розроблений відповідно до вимог і державних стандартів. Науковцями університету, з урахуванням геологічних умов, було розроблено проект основи майданчика. Це своєрідний «сендвіч». На першому рівні реалізована система водовідведення і дренажу, що дає змогу за рахунок створення ухилу в 10% по бетонній стяжці, облаштування водовідвідних труб та лотків забезпечити нормальну експлуатацію штучного покриття не менше ніж на нормативний термін – 5 років.

Загальний обсяг коштів спрямованих університетом на будівництво майданчику складає близько 600 тис. грн.

Володимир Онищенко заявив про готовність університету розробити методичні рекомендації з будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям для загального користування.

Учасники засідання прийняли до відома інформацію та визнали, що ПолтНТУ виконав повний об’єм необхідних підготовчих робіт з будівництва спортивного майданчику та готовий до укладання штучного покриття.