Уряд відреагував на ініціативу сільських голів

e-mail Друк PDF

У ході відкритого діалогу із Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом делегації учасників нещодавніх позачергових Загальних зборів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутатів місцевих рад та міських голів з усіх областей України на чолі із Головою Асоціації Миколою Фурсенком, урядовець, зокрема, запропонував: «Я хочу, щоб ви дали мені професійну людину, яка глибоко в темі, вона буде постійно працювати зі мною і представляти інтереси сільських громад в Уряді». У цій плідній розмові брала участь й голова Полтавського регіонального відділення ВАССР Олександра Шереметьєва.

У підсумку керівництво держави пішло назустріч народному волевиявленню – прийнято рішення створити посаду радника Віце-прем’єр-міністра з питань розвитку сільських територій, який буде постійно працювати в Уряді. «Уряд створить посаду радника з питань розвитку сільських територій», - така новина з’явилась на сайті Кабінету Міністрів України.

Наступного тижня відбудеться зустріч між Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Урядом щодо визначення кандидатури радника Віце-прем’єр-міністра.

За матеріалами ВАССР