Інформація щодо конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2014 році

e-mail Друк PDF

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Програмою Ради Європи "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні", Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад оголосило конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2014 році.

Конкурс проводиться з метою відбору, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій.

У Конкурсі 2014 року беруть участь практики, реалізовані у період із 2012 по 2014 роки.

Органи місцевого самоврядування, які будуть визнані переможцями, презентуватимуть свої практики та отримають Дипломи під час урочистого публічного заходу, що відбудеться у грудні 2014 року за участю представників Уряду України, Ради Європи, асоціацій органів місцевого самоврядування.

За підсумками Конкурсу буде видано збірку "Кращі практики місцевого самоврядування", до якої буде включено опис проектів та програм переможців.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку, надіславши її до 22 вересня 2014 року на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Детальна інформація про умови участі та форма заявки учасника:

Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" (у форматі MS Word)