З нагоди Міжнародного дня миру

e-mail Друк PDF

20-21 вересня у Кременчуці за участю керівників області, міста, іноземних дипломатів, ветеранів, представників трудових колективів, учнівської та студентської молоді відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню мира.

У числі заходів - Хода Миру, флеш-моб «Голуб Миру», мітинг, форум народної дипломатії «Мир на планеті потрібен народам всієї землі», ІІ Міжнародний молодіжний фольклорний фестиваль Миру «Голуб Миру», церемонія «Дзвони Гонгу Миру».

У вітальному слові до жителів міста заступник голови обласної ради Володимир Микійчук зазначив, що славні патріотичні традиції – любов до рідної землі, готовність захищати її від ворогів – український народ передав із покоління в покоління. І сьогодні українці, серед яких понад 3 тисячі наших земляків, з честю виконують свій військовий і громадянський обов’язок на Сході України, в зоні АТО, відстоюючи самостійну соборну державу, здатну бути однією з найкращих та найвеличніших держав світу.

Володимир Мікійчук виловив вдячність територіальній громаді міста, кожному кременчужанину за активну громадянську позицію, підтримку миру, солідарності, злагоди, дружби та співробітництва між народами.