Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

22 вересня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени громадської ради при обласній раді та облдержадміністрації.

У ході засідання комісії депутати розглянули та підтримали питання «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік». Відповідно до проекту рішення передбачається : на галузь „Охорона здоров’я” - 9 млн. грн.; для надання матеріальної допомоги потерпілим та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та особам, які переселилися в Полтавську область з тимчасово окупованої території та території проведення антитерористичної операції у східному регіоні – 2 млн. грн.; субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій - 16, 9 млн.грн.

За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, для недопущення виникнення кредиторської заборгованості по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", здійснюється її перерозподіл по містах і районах області. Для забезпечення додаткової потреби в коштах на придбання путівок для санаторно-курортного лікування перерозподіляється раніше затверджений обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян між адміністративно-територіальними одиницями області. Крім цього, за поданням головних розпорядників коштів вносяться окремі зміни в розрізі функціональної та економічної класифікації в межах загального обсягу видатків на відповідну галузь.

Відповідно до порядку денного депутати повторно розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки». Враховуючи збільшення вартості штучного покриття для спортивних майданчиків, члени бюджетної комісії рекомендували Депратаменту фінансів облдержадміністрації передбачити додатково 300 тис. грн. для фінансування будівництва чотирьох майданчиків у поточному році - у ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, Полтавській державній аграрній академії, с. Світлогірське Кобеляцького району та с. Головач Полтавського району.

Члени бюджетної комісії також заслухали та прийняли до відома звіт директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм»; погодили питання про приймання – передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області; підтримали внесення змін до - десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки», розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, рішення першого засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року «Про Програму підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати»; розглянули інші питання узгодженого порядку денного.