Володимир Микійчук відвідав Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни і праці

e-mail Друк PDF

1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, заступник голови обласної ради Володиммир Микійчук відвідав з робочою поїздкою Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни і праці, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

У пансіонаті нині проживає 245 підопічних, в основному – літні люди, інваліди, які не мають близьких працездатних родичів, відтак потребують стороннього догляду та побутового обслуговування. Чимало з них є ліжкохворими.

Володимир Микійчук зустрівся з ветеранами та від імені обласної ради привітав їх із Міжнародним днем людей похилого віку, вручив апарат для приготування кисневих коктейлів та подарункові набори.

У своєму виступі Володимир Микійчук зазначив, що заслуги ветеранів перед Україною і народом - патріотизм, військова слава, трудова звитяга – неоціненні; наголосив, що влада та суспільство зобов’язані забезпечити їм достойне життя: добре харчування, якісне медичне обслуговування, щире та доброзичливе ставлення оточуючих.

Потому заступник голови обласної ради ознайомився з матеріальною базою пансіонату, оглянув житлові блоки, бібліотеку, медичневідділення, спілкувався з працівниками закладу та підопічними, цікавився умовами проживання підопічних, якістю їхнього харчування, медичного обслуговування, організацією дозвілля.

Володимир Микійчук відзначив належний стан приміщень, меблів, медичного обладнання, чистоту, доглянутість підопічних, Разом із тим, він констатував необхідність прискорити впровадження у пансіонаті запланованих енергозберігаючих заходів.

Цього дня з концертною програмою підопічних Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці привітали творчі колективи Полтавської обласної філармонії.

У робочій поїздці Володимира Микійчука супроводжувала перший заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк.

За інформацією Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації у 2014 році загальний обсяг видатків на утримання Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці становить 13,4 млн. грн., у тому числі: коштів загального фонду обласного бюджету – 10,5 млн. грн., пенсійних коштів – 2,9 млн. грн..