З нагоди ювілею Германа Юрченка

e-mail Друк PDF

9 жовтня у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся творчий вечір народного артиста України Германа Юрченка, присвячений 75-річному ювілею митця.

Герман Юрченко - відомий артист, голова Музичного товариства Полтавщини, багаторічний очільник Полтавської обласної філармонії.

Цього дня Герман Юрченко прийняв чимало вітань від шанувальників свого таланту, колег, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Від імені обласної ради ювіляра привітав заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, який зазначив вагомий особистий внесок Германа Юрченка у збереження та примноження високих мистецьких традицій, заснованих на глибокій повазі до національної і світової культури. Він наголосив, що талант, майстерність та енергія Германа Юрченка служать високому мистецтву на благо всієї полтавської громади.

Володимир Микійчук урочисто вручив Герману Юрченку Почесну грамоту обласної ради та нагрудний знак, яких артист удостоєний за багаторічну плідну творчу діяльність на ниві мистецтва та активну громадянську позицію.

Справжнім дарунком для ювіляра та гостей свята став багатогодинний концерт творчих колективів майстрів мистецтв.