На часі реконструкція найбільшої котельні «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

14 жовтня відбулася зустріч виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка, голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука, Полтавського міського голови Олксандра Мамая з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку.

Йшлося про залучення коштів Європейського банку реконструкції та розвитку на реконструкцію котельні обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» по вул. Ціолковського, 8, що обслуговує майже сто тисяч полтавців та введена в експлуатацію ще у 70-ті роки минулого століття. У ході зустрічі було обговорено технічні і фінансові сторони співпраці.

Як зазначив старший банкір, керівник сектору інфраструктури та енергетики в Україні Марк Магалецький, на реконструкцію цього важливого для територіальної громади об’єкту соціальної інфраструктури можливо залучити кредит у 28 мільйонів євро.

Перші керівники області та міста Полтави висловили зацікавленість та готовність влади до взаємовигідної співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Очікується, що проведення реконструкції котельні сприятиме покращенню якості послуг з опалення та забезпечить раціональне використання енергоресурсів.