Сприяють молодіжній активності

e-mail Друк PDF

23 жовтня у Полтаві розпочав роботу кількаденний Тренінг «Лідерство у сучасній Україні», організований для членів Молодіжних Парламентів, Молодіжних Рад і студентських організацій Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей у рамках реалізації проекту «Молодіжна Стратегія Розвитку областей Центрально-Східної України» за сприяння Фундації Менеджерських Ініціатив (м. Люблін, Польща).

З учасниками заходу, Головою Правління ФМІ Павелом Прокопом, експертами і тренерами проекту Оленою Прусіновською, Робертом Гостовським та Ігорем Хмелевським зустрівся виконуючий обов’язки голови, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Студенти у ході тренінгу мають опанувати, зокрема, менеджерські та лідерські навички, з’ясувати як бути активним у контексті реальності, що динамічно змінюється, як активізувати до діяльності інших тощо.

Голова Правління Фундації Менеджерських Ініциатив у м. Люблін Павел Прокоп повідомив, що тренінги завершаться написанням усіма учасниками сценаріїв (прогнозів) власного суспільного і професійного майбутнього, а також планів розвитку репрезентованих ними молодіжних організацій.

Автори десяти найбільш інноваційних концепцій будуть запрошені до участі у навчальному візиті до Польщі.

У роботі проекту приймала участь секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.