У Полтаві відкрито виставку «Добродійка»

e-mail Друк PDF

24 жовтня у Полтаві, в адмінбудівлі обласної ради та облдержадміністрації, відбулося урочисте відкриття обласної виставки-продажу товарів, вироблених на підприємствах та у фермерських господарствах, які очолюють жінки.

Виставка «Добродійка» організована за сприяння обласної ради, облдержадміністрації, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Спілки жінок «Чураївна», Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва, обласного медіа-клубу, інших громадських організацій. Її учасниками стали понад 50 жінок – підприємців.

На Полтавщині виставка проходить удруге.

Учасників та гостей виставки привітали голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник голови, керівник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадим Івченко, голова Спілки жінок «Чураївна» Вікторія Курилко, голова обласного медіа-клубу Людмила Кучеренко та ін.

Володимир Мікійчук, зокрема, дав високу оцінку ролі жінки в організації та веденні малого і середнього бізнесу, в соціально-економічномурозвитку області. Він запевнив, що обласна рада й надалі підтримуватиме підприємництво; побажав, щоб товари, які випускаються на підприємствах жінок, були якісними та конкурентоспроможними, а бізнес завжди мав успіх.

Виставку супроводжував виступ творчих колективів обласної філармонії.

Потому відбулася науково-практична конференція.