Відкрито легкоатлетичний турнір на призи заслуженого майстра спорту СРСР Леоніда Бартенєва

e-mail Друк PDF

31 жовтня в легкоатлетичному манежі Полтавського стадіону «Ворскла» імені О.Д.Бутовського урочисто відкрито легкоатлетичний турнір на призи заслуженого майстра спорту СРСР Леоніда Бартенєва - нашого земляка, видатного вітчизняного спортсмена-легкоатлета, дворазового срібного призера Олімпійських ігор у Мельбурні 1956 року та Римі 1960 року, десятикратного чемпіона СРСР у спринтерському бігу.

Мета змагань - визначення кращих легкоатлетів за віковими категоріями, популяризація фізичної культури та спорту, ідеалів олімпізму.

Учасників турніру – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтавщини, а також юних легкоатлетів з Харківської, Сумської та Чернігівської областей – привітали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександр Пєшков, голова Полтавської обласної ради ВФСТ «Колос» Анатолій Головань, інші почесні гості.

Володимир Микійчук, зокрема, наголосив на важливій ролі фізичної культури і спорту у формуванні характеру молодої людини, веденні здорового способу життя. Він підкреслив, що спортивні досягнення і перемоги – це наслідок наполегливої, копіткої багаторічної праці як спортсменів, так і їхніх наставників. Заступник голови обласної ради зазначив, що обласна рада приділяє велику увагу розвитку фізкультурно-спортивного руху на Полтавщині, вихованню достойної спортивної зміни. Нею прийнята обласна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, на виконання якої у нинішньому році з обласного бюджету виділено 20 млн. грн. Окрім цього, на будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям обласна рада додатково виділила 1 млн. 360 тис. грн.

Турнір, який проводиться всьоме, триватиме два дні. У програмі змагань біг на дистанції 60, 300 метрів, стрибки у довжину, висоту, потрійний стрибок.