Відбулося засідання експертної групи обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області

e-mail Друк PDF

31 жовтня під головуванням заступника голови обласної ради Володимира Микійчука відбулося засідання експертної групи обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, в якому взяли участь представники виконавчого апарату обласної ради та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Конкурс проводиться щорічно обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначають у трьох категоріях: I категорія – проекти сільських рад, II категорія – проекти селищних рад та міських рад міст районного значення, III категорія – проекти районних у містах рад, міських рад міст обласного значення та районних рад.

У 2014 році на конкурс подано 70 проектів за наступними напрямами: будівництво (реконструкція) вуличного освітлення, будівництво (реконструкція) системи водопостачання та водовідведення в населених пунктах, ремонт (реконструкція) об’єктів соціальної сфери, впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах соціальної сфери, благоустрій (упорядкування) територій населених пунктів.

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, експертна група проаналізувала проекти, подані на конкурс у 2014 році та надала відповідні пропозиції раді конкурсу, яка у листопаді визначить переможців.