Пам'яті депутата

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада з глибоким сумом повідомляє, що 31 жовтня на 42-му році пішов із життя депутат Полтавської обласної ради шостого скликання Прокоф’єв Андрій Олександрович.

Прокоф’єв Андрій Олександрович народився 18 вересня 1973 року у місті Харкові.

Закінчив школу із золотою медаллю, мріяв стати лікарем, щоб допомагати людям. Саме тому першою сходинкою в його професійній кар’єрі стало навчання у Харківському медичному училищі, де він здобув фах фельдшера. Потому на практиці опановував вибрану професію в Харківській дитячі лікарні №10.

Наступним кроком у трудовій діяльності була робота медичним працівником в Харківському інституті терапії, де він здобув вищу медичну освіту. Згодом Прокоф’єву Андрію Олександровичу довірили посаду завідуючого медичним пунктом Харківського заводу «Елеватормлинмаш».

Як людина, яка постійно прагнула вдосконалювати свої знання, в 2001 році Андрій Олександрович здобув другу вищу (юридичну) освіту в Харківському педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди. Пізніше закінчив Інститут післядипломної підготовки водного господарства та отримав спеціальність економіста.

З 2000 року Прокоф’єв Андрій Олександрович обіймав посади комерційного директора ТОВ «ПЕКО», юрисконсульта молодіжного фонду «Прогрес», начальника відділу АЗТТСК «Велта», заступника директора благодійного фонду «Страж».

Починаючи з 2006 року Андрій Олександрович став приділяти увагу роботі на політичному поприщі - працював керуючим справами Ліберальної Партії України, заступником голови партії «Батьківщина» в Полтавській області.

У 2012 року Прокоф’єв Андрій Олександрович перейшов на роботу в апарат Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

До Полтавської обласної ради шостого скликання Прокоф’єв Андрій Олександрович був обраний за списком ВО «Батьківщина», входив до складу міжфракційної депутатської групи «Народна Рада», працював у постійній комісії з питань екології та раціонального природокористування.

За час роботи у депутатському корпусі Прокоф’єв Андрій Олександрович зарекомендував себе активним, принциповим депутатом, за безпосередньої участі якого обласною радою прийнято важливі питання соціально-економічного та культурного розвитку області, розбудови соціальної інфраструктури населених пунктів.

На позачергових виборах до Верховної ради України 2014 року Прокоф’єв Андрій Олександрович був обраний народним депутатом України за списком політичної партії «Народний фронт». Він мріяв стати членом великої команди, впроваджувати важливі реформи, будувати нову Україну як сучасну європейську державу.

Світлий спомин про Прокоф’єва Андрія Олександровича назавжди збережеться у пам’яті депутатів, працівників виконавчого апарату обласної ради, виборців.