Присудження Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова відтерміновано на 2015 рік

e-mail Друк PDF

3 листопада виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко видав розпорядження "Про відтермінування присудження Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова".

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням дев’ятої сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання від 8 червня 2007 року «Про премії Полтавської обласної ради на підтримку української мови та писемності», на підставі рішення організаційного комітету Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова від 23 жовтня 2014 року, проведення у 2014 році Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова відмінено.

Матеріали, подані на здобуття Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова у 2014 році, згідно з розпорядженням, будуть розглянуті на засіданні організаційного комітету премії у 2015 році.

Відповідне рішення організаційного комітету Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова прийнято, зважаючи на відсутність конкурсу у більшості номінацій, з метою збереження престижності премії.