Робоча поїздка у Миргородський район

e-mail Друк PDF

7 листопада заступник голови обласної ради Володимир Микійчук здійснив робочу поїздку у Миргородський район та взяв участь у пленарному засіданні тридцять четвертої сесії районної ради.

Вів засідання голова районної ради Анатолій Карбан. У роботі сесії також взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Коваленко, депутат обласної ради Юрій Тараненко, заступник голови районної ради Олександр Черниш.

Депутати розглянули питання про увічнення пам’яті захисників Вітчизни, які загинули виконуючи свій конституційний обов’язок, обговорили хід виконання Програми зайнятості населення Миргородського району на період до 2017 року, затвердили внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік та звіт про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2014 року, прийняли рішення з інших важливих питань життєдіяльності територіальних громад району.

Виступаючи на сесії, Володимир Микійчук поінформував депутатів про виконання обласного бюджету, розповів про проекти, участь в яких допоможе органам місцевого самоврядування району вирішити актуальні питання розвитку громад: обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, Проект німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Українсько-швейцарський проект DESPRO.

* * *

Цього дня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук провів виїзний особистий прийом громадян – жителів Миргородського району.

Звернення громадян стосувалися здебільшого вирішення соціальних питань.

У Миргороді громадяни порушили питання економічної обґрунтованості підняття тарифів на водопостачання, водовідведення, теплопостачання, у с. Петрівці - відновлення роботи аптечного пункту, водогону, ремонту доріг, у с. Кибенці - заміни застарілого обладнання в місцевій лікарні, ремонту будинку культури, придбання електрогенератора в реабілітаційний центр, надання земельних паїв робітникам соціальної сфери.

У селищі Комишня, після особистого прийому громадян, Володимир Микійчук відвідав місцеву амбулаторію, пункт швидкої медичної допомоги, реабілітаційний цент для пенсіонерів, будинок культури та ознайомився з їхньою роботою.

За порушеними жителями району питаннями заступник голови обласної ради зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.