Розглянуто виконання регіональної Програми "Територіальна оборона" на 2014 рік"

e-mail Друк PDF

14 листопада відбулася нарада з головами депутатських груп та фракцій в обласній раді, керівниками виконавчої влади та силових структур щодо виконання регіональної Програми "Територіальна оборона" на 2014 рік".

У нараді взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та силових структур, представники громадськості.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктор Стеблянко поінформував про хід виконання регіональної Програми "Територіальна оборона" на 2014 рік". Зокрема, зазначив, що уся інформація про стан використання коштів станом на 12.11.2014 розміщена на веб-сайті управління.

Було наголошено, що обласний військовий комісаріат повернув на рахунок управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації кошти у зв'язку з перепідпорядкуванням батальйону територіальної оборони, який тепер не виконує функції територіальної оборони Полтавської області.

Учасники наради проаналізували проблемні питання забезпечення мобілізованих полтавців – учасників АТО, колегіально перерозподілили неосвоєні в рамках програми бюджетні кошти.

Виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко зазначив, що обласна рада продовжує роботу щодо подальшого наповнення благодійного фонду «Єдність 2014», створеного обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану для надання посильної фінансової підтримки учасникам АТО.

Контактні дані та рахунок фонду:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЄДНІСТЬ 2014"

м. Полтава, вул. Паркова,5 тел.066-327-31-72

код ЕДРПОУ 39146725

Р\Р 26001300797024

МФО 331467 ПАТ"ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДБАНК УКРАЇНИ"