З перспективою на плідну співпрацю

e-mail Друк PDF

18 листопада заступник голови обласної ради Володимир Микійчук та перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрілися з директором Європейської Академії Берліну, доктором Екартом Штретеншульте.

У ході зустрічі пан Екарт Штретеншульте презентував проект «Німецько-Українська академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі (AGREE)», метою якого є підтримка кадрів в уряді та адміністрації, а також кадрів центрального та місцевого рівня, орієнтованих на реформи.

Йшлося про залучення громадян до прийняття рішень, боротьбу з корупцією та її запобіганню, управлінську діяльність тощо.

У рамках проекту передбачено проведення семінарів та лекцій для українських державнихслужбовців загальною тривалістю п’ять тижнів. Протягом цього часу працівники органів влади перейматимуть досвід закордонних колег у сферах розвитку демократії, підтримки верховенства права, створення організаційної структури та ефективного управління.

Відбір для навчання працівників органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування відбуватиметься на конкурсній основі.

Олег Пругло та Володимир Микійчук висловили зацікавленість представленим проектом та готовність до плідної співпраці.

У зустрічі взяв участь виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов.