Фонд «Єдність, 2014» придбав для земляків-учасників АТО ретранслятор

e-mail Друк PDF

У ніч на 21 листопада в зону АТО разом із продуктами харчування, теплими речами та предметами побуту відправлено ретранслятор DR3000, придбаний благодійним фондом «Єдність 2014».

Волонтер Корпусу полтавських патріотів Юлія Брижак розповіла, що командування 42-го батальйону, в якому служить близько 200 полтавців, висловило прохання отримати ретранслятор. У Полтаві волонтери звернулися за допомогою до виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Володимира Марченка. Питання придбання ретранслятора вдалося швидко вирішити завдяки благодійному фонду «Єдність, 2014».

- Ми горді від того, що прохання наших захисників виконане – вже завтра бійці  отримають очікуваний ретранслятор, - наголосила Юлія  Брижак.

Ретранслятор DR3000 розрахований на роботу у безперервному режимі, підтримує одночасно дві лінії голосового зв’язку та передачу даних у цифровому режимі, забезпечує ефективний зв’язок на доступних частотах.

Як зазначив заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, благодійний фонд «Єдність» створений за ініціативи Полтавської обласної ради обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану для надання посильної фінансової підтримки учасникам АТО. За зібрані фондом кошти – понад 317 тис. грн. – були придбані запасні частини для автомобілів сформованої на Полтавщині санітарної роти, 39 радіостанцій, 20 антен, 7 GPS навігаторів, 20 бушлатів та костюмів, продукти харчування. На прохання учасників антитерористичної операції фонд виділив 64 тис. грн. для закупівлі ретранслятору, антени та кабелю. Володимир Микійчук підкреслив, що ця техніка поліпшить якість зв’язку та убезпечить життя нашим землякам, які з честю виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО.

Заступник голови обласної ради подякував громадянам та трудовим колективам, які долучилися до благородної справи підтримки захисників України та висловив сподівання, що полтавці й надалі братимуть активну участь у роботі благодійного фонду «Єдність 2014».

Контактні дані та рахунок фонду:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЄДНІСТЬ 2014"

м. Полтава, вул. Паркова,5 тел.066-327-31-72

код ЕДРПОУ 39146725

Р\Р 26001300797024

МФО 331467 ПАТ"ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДБАНК УКРАЇНИ"