З нагоди Дня Гідності та Свободи

e-mail Друк PDF

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи у Полтаві за участю  громадськості, представників влади, духовенства відбулося Народне віче.

Біля народного меморіалу героям Небесної Сотні представники громадської організації «Майдан» запалили лампадки на знак скорботи і смутку за тими, хто до останнього стояв на майдані, відстоюючи волю і честь українського народу.

Хвилиною мовчання учасники Народного віче вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України.

Перед полтавцями виступили виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, народний депутат України Юрій Бублик, депутат обласної ради Юрій Кривошеєв, заступник голови облдержадміністрації Роман Чабановський, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові пан Станіслав Лукасік, генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава» Євген Лопушинський та інші.

Володимир Микійчук, зокрема, наголосив на тих позитивних змінах, які відбулися з часу Революції Гідності у державі, суспільстві, свідомості українців. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію, зачитав вітання землякам із Днем Гідності та Свободи голови обласної ради Петра Ворони, який виконує громадянський і військовий обов’язок, захищаючи Україну від агресора.

Справжнім подарунком для учасників Народного віче стали виступи народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, заслуженої артистки України Олени Білоконь, заслуженого артиста України Валерія Соколика, інших майстрів сцени.