Зустріч із радником Посольства Франції в Україні

e-mail Друк PDF

25 листопада виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови облдержадміністрації Роман Чабановський зустрілися з радником з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, директором Французького Інституту в Україні паном Еріком Тосатті.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці між Францією та Полтавською областю в галузі культури, освіти та науки. Йшлося про проведення спільних культурно-мистецьких заходів, обмінних концертів з метою популяризації українського та французького мистецтва, обмін студентами, стажування полтавських лікарів у Франції.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у зміцненні та примноженні культурних, освітянських і наукових зв’язків.

У програмі перебування пана Еріка Тосатті на Полтавщині - зустріч із керівниками міста Полтави, відвідування вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, екскурсія в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

У зустрічі взяли участь виконуючий обов'язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов,  директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Шевчук. начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.