До уваги відвідувачів сайту

e-mail Друк PDF

altДорогі друзі!

Серце крає біль – неоголошена війна на Сході України щодня забирає найцінніше – життя і здоров’я людей. Проявам сепаратизму, насильства, терористичним акціям, військовій агресії протистоїть мужність наших захисників, справжніх патріотів, для яких Україна – більше за життя.

Трагічні події на Донбасі принесли велике горе у полтавські родини, які втратили своїх годувальників, діти – батьків, дружини – чоловіків, батьки –дітей.

Учасники антитерористичної операції, герої нашого часу… Вони свідомо стали на захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, з честю, до кінця виконали свій громадянський і військовий обов’язок, пішли у вічність, залишивши по собі добру пам’ять та світлі спомини. Немає слів, якими б можна було передати велич їхнього подвигу, нашу скорботу і біль.

Кажуть, що Людина помирає не тоді, коли перестає битися її серце, а тоді коли про неї забувають ті, хто її знав та любив, задля кого вона жила. Будемо пам’ятати земляків, які воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами! Герої не вмирають!

На сайті Полтавської обласної ради відкрита нова рубрика «Пам’ятаємо загиблих героїв».