У Полтаві ділилися досвідом роботи ОСББ

e-mail Друк PDF

27 листопада у Полтаві, за сприяння обласної ради та облдержадміністрації, в рамках розширеного засідання регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, відбувся семінар-тренінг.

У заході, який організували ГО «Асоціація власників житла «Захисти свій дім» та ГО «Регіональний центр інвестицій та розвитку», взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства Степан Бульба, директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, голови ОСББ, ЖБК, науковці, юристи.

Олександр Тонков поінформував присутніх про створення конкурентного середовища на ринку управителів, програму фінансування ОСББ. Він зазначив, що за 10 років на Полтавщині створили 384 ОСББ, що є незадовільним показником. Тому роботу у цьому напрямку потрібно активізувати, використовуючи досвід інших областей.

У ході семінару було розглянуто питання про відносини та співпрацю ОСББ з владою та монополістами, ресурсні центри з надання інформаційно-методичної допомоги ефективним власникам, залучення кредитних коштів для реалізації проектів з енергозбереження в будинках ОСББ, проведення енергоаудиту житлових будинків, визначення власності у багатоквартирному будинку та ін.

Потому відбувся обмін досвідом роботи ОСББ у різних областях України.