Тренінг у рамках Проекту GIZ “Реформа управління на сході України”

e-mail Друк PDF

1 грудня виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук за участі виконуючого обов’язки директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитра Орлова відкрив триденний тренінг для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які є розробниками проектів - переможців Конкурсу проектів співробітництва територіальних громад Полтавської області та Проекту GIZ “Реформа управління на сході України”. Вітаючи його учасників, Володимир Микійчук зазначив: “Сподіваюся, що ви всі успішно й плідно попрацюєте. Серед вас переможцями стануть тільки п’ятеро. Звичайно хотілося б, аби переможцями стали всі. Тому все що недопрацювали ви доопрацюєте і зрештою зможете реалізувати свої проекти”.

Координатор Проекту міжнародного співробітництва GIZ Тарас Журавель наголосив на тому, що нинішній тренінг стосується підготовки та впровадження проектів, які визначили у рейтингу ради Конкурсу проектів співробітництва територіальних громад. Насамперед, вони стосуються житлово-комунального господарства, покращення надання послуг територіальним громадам тощо.

Тренінг передбачає вироблення керівниками та членами громад, обраних до основного рейтингу проектів, відповідних практичних вмінь і навичок, уточнення та доопрацювання розроблених проектних заявок для початку реалізації проекту, планування конкретних кроків та подальших дій для реалізації розроблених проектів.

Протягом 1-3 грудня експерти Проекту GIZ відвідають об’єкти, на яких заплановані проектні роботи, безпосередньо на місцях.