З нагоди Дня Збройних сил України

e-mail Друк PDF

5 грудня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулося урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, які загинули, виконуючи громадський і військовий обов’язок на Сході України.

Військовослужбовців Полтавського гарнізону, ветеранів Великої Вітчизняної війни та Збройних сил України, воїнів-резервістів привітали архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української Православної Церкви Київського Патріархату Федір, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник Полтавського міського голови Юрій Левченко, обласний військовий комісар Борис Павлов.

Володимир Микійчук, зокрема, зазначив, що Українська армія мужньо протистоїть російським агресорам та терористам, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави. Серед тих, хто воює на Сході України, близько 4 тисяч полтавців. Заступник голови обласної ради закликав берегти пам’ять про земляків, які віддали життя за Україну, її майбутнє; наголосив на важливості підтримки наших Збройних сил, учасників АТО. Він висловив упевненість, що спільними зусиллями ми переможемо ворога і над Україною знову буде мирне небо.

Олег Пругло, Володимир Микійчук, Юрій Левченко, Борис Павлов вручили групі військовослужбовців Почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому, обласного військового комісаріату. Матерям загиблих військових було оголошено подяку обласного військового комісара. У свою чергу, Володимир Микійчук від імені влади вибачився перед матерями за те, що не змогли вберегти їхніх дітей.

З професійним святом військовослужбовців та ветеранів Збройних сил привітали майстри мистецтв.