Пам’ятаємо…

e-mail Друк PDF

8 грудня в будинку УСБУ в Полтавській області за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука та виконуючого обов'язки голови облдержадміністрації Олега Пругла відкрито меморіальну дошку на честь працівника Центру спеціальних операцій СБУ, нашого земляка, капітана Геннадія Біліченка.

Офіцер загинув 13 квітня 2014 року під містом Слов'янськом Донецької області - під час перемовин працівників Служби безпеки України із населенням бойовики підступно застосували зброю.

Указом Президента України «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу» Геннадій Біліченко нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Начальник УСБУ в Полтавській області Олександр Кривич наголосив, що меморіальний комплекс – це пам’ять про людей, які своєю мужністюзахищали незалежність нашої держави. «Ніякими словами, це зрозуміло, втішити рідних і близьких ми не можемо. Гіркоту втрат може пом’якшити лише наша пам’ять про них», – зазначив Олександр Кривич.

Дружина Геннадія Біліченка Наталія висловила вдячність за підтримку родини та вшанування пам'яті чоловіка.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Геннадія Біліченка, усіх героїв, які загинули за Україну, виконуючи громадянський і військовий обов’язок.