Командування в/ч 3052 подякувало обласній раді за допомогу

e-mail Друк PDF

В обласну раду надійшов лист від командира військової частини 3052 Національної гвардії України полковника Сергія Регеди, в якому він висловив вдячність депутатам Полтавської обласної ради за надану гвардійцям допомогу, патріотизм та активну громадянську позицію.

«У цей складний для нашої держави час, - говориться у листі, - ви не залишились осторонь проблем, які переживають військовослужбовці Національної гвардії України. Надана вами допомога дозволяє підтримувати високий морально-психологічний стан та бойовий дух військовослужбовців частини, якісно підготувати резерв частини для виконання бойових та службово-бойових завдань за призначенням».

Сергій Регеда запевнив, що військовослужбовці військової частини 3052 й надалі будуть гідно виконувати свій військовий і громадянський обов’язок, захищатимуть суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечуватимуть громадський порядок та безпеку громадян.

Допомога з обласного бюджету була надана в/ч 3052 відповідно до регіональної Програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, прийнятої обласною радою.